Для багатьох з нас літо - улюблена пора року. Саме від літа ми очікуємо особливо приємних сюрпризів і яскравих сонячних спогадів. Цілий рік ми мріємо і плануємо. А літо ідеально поєднало всі чотири стихії і створило для Вас казковий літній відпочинок в Карпатах.

Дивовижна гармонія літніх вражень народжується з поєднання стрімкого вогню, кришталевої води, чистого повітря і щедрої землі ...

Обирати відпочинок в Карпатах влітку варто через надзвичайну природу, чисте повітря і неймовірні краєвиди. 

Куди піти в Карпатах влітку і що там подивитися:

На величезній території, наскільки ми знаємо, набагато легше щось сховати, тому вона повна секретів. Карпати - не є винятком. Тим місцем яке може привернути увагу допитливого туриста є радіолокаційна станція “Памір” на вершині гори Томнатик. Пять величезних куполів які розташовані в одному військовому містечку часів СРСР зачаровують туристів і до сьогодні. Колись це була радіолокаційна станція, що повинна була контролювати метеорологічну ситуацію в околиці. На даний час це місце є цінним як пам'ятка історії та локація для незвичайної фотосесії. Адже, саме тут співачка Джамала знімала кліп для пісні з якою вона виграла Євробачення 2016 року - “1944”.

В Карпатах багато як мільких струмочків так і повноводних річок. Однією з таких є річка Путилка. Вона так названа в честь смт Путила біля якого розташована, та є чудовим прикладом карпатської річки. Ще одним прикладом може слугувати річка Черемош. Поблизу цих річок ви можете гарно відпочити, зробити пікнік чи просто поплавати в чистій гірській воді.

Недалеко від смт Путила також знаходиться міні-зоопарк. В цьому місці ви можете побачити ведмедів, оленів та вовків. Тварини знаходяться від вас на відстані витягнутої руки. Ви можете вільно спостерігати за їхнім життям. Вовк та ведмеді знаходяться в клітках середнього розміру, в той час як олені майже вільно пересуваються на території великих масштабів.

Приїжджайте та побачте усе це на власні очі!

А про Ваш нічліг потурбується гостьовий комплекс "Садиба у Власія" - бронюйте номер та вирушайте в незабутню подорож - +380(95)788-91-51!